2017.10.21-22 - Szczecinek

2017.12.02-03 - Warszawa

* zielonym kolorem zostały wyszczególnione zawody z edycji Puchar Polski

I zawody w Nowym Roku 2012!

W dniu 21.01.2012 r. odbyły się IV Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Ziemi Chodzieskiej w pływaniu Masters. Zawody te  były pierwszymi w tym roku zawodami pływackimi Masters, w których wystartował niezniszczalny zawodnik Masters Korony Kraków- Wojciech Wolski.

Podczas zawodów została rozegrana konkurencja -sztafety rodzinne na dystansie 2x50 m. dow.  o Puchar Burmistrza Chodzieży, w których Wojciech Wolski wystartował wraz z córką Sandrą- zawodniczką Sekcji Pływackiej Korony Kraków. Zawodnicy Korony zajęli pierwsze miejsce uzyskując czas 1.04,43.

Wojtek startując w dwóch konkurencjach  zdobył dwa medale- złoty (100 m. grzbietem) i srebrny (50 m. delfinem) i  tym samym  powiększył listę sukcesów  zawodników z sekcji pływackiej Masters Korona Kraków.