Mastersi

XVI Mistrzostw Dolnego Śląska w Pływaniu Masters - Bielawa.

W dniach 27-28.04.2019 odbyły się w Bielawie u podnóża Gór Sowich kolejne zawody cyklu Puchar Masters. Rywalizację poprzedziły pokazy pływania synchronicznego w wykonaniu zawodniczek miejscowego klubu. Masters Koronę reprezentowało 10 zawodników, wywalczyliśmy łącznie 26 medali - co dało nam - no właśnie, nie wiadomo co dało. Organizator z niewiadomych przyczyn utajnił klasyfikację medalową po drugim dniu zawodów. Czyżby wpływ RODO??? - raczej bardziej prozaiczna przyczyna. Ale trudno, nie pływamy dla klasyfikacji tylko dla własnej satysfakcji. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym - uzyskano 5 wyników lepszych od obecnych rekordów kraju. Tradycyjnie zawody w Bielawie łączą się z imprezą integracyjną, która okazała się bardzo udana, niektórzy z naszych kolegów "zintegrowali się" również z imprezowiczami spoza grona Mastersów.

Medale dla Masters Korona zdobywali:

Mariola Kuliś - 4 złote,
Agnieszka Macierzewska - 3 złote, 1 srebrny,
Waldemar Piszczek - 2 złote, 2 brązowe,
Piotr Łysiak - 2 złote,
Mirosława Legutko - 2 złote,
Karolina Caba - 1 złoty, 1 srebrny,
Małgorzata Orlewicz Musiał - 3 srebrne, 1 brązowy,
Anna Janeczko - 2 srebrne, 1 brązowy,
Michał Mostowik - 1 brązowy.
Największym pechowcem naszego zespołu okazał się Janusz Toporski - 3 razy tuż za "pudłem"
czyli 4 miejsca.

Nasza sztafeta 4x50 dowolny mix w składzie M. Kuliś, P. Łysiak, A. Macierzewska i W. Piszczek zdobyła srebrny medal w klasyfikacji open w stawce 14 sztafet.

wyniki zawodów

 

Kalendarz zawodów Masters na rok 2015

Mamy nareszcie terminarz imprez pływania Masters na bieżący rok. Obejmuje on zarówno zawody rozgrywane na basenach jak i na wodach otwartych. Zapraszamy do zapoznania się i wybrania odpowiednich dla siebie imprez.

Kalendarz zawodów 2015

 

TRAGICZNA ŚMIERĆ NASZEGO ZAWODNIKA

Dnia 01.06.2014 zginął w wypadku lotniczym nasz kolega Robert Rospondek "Robson". Robert był pasjonatem pływania długodystansowego m. in. przepłynął wpław Cieśninę Gibraltarską. Drugą jego pasją było szybownictwo i ono niestety odebrało mu życie. Pogrzeb rozpocznie się mszą św. w kościele w Rząsce się dnia 07.06.2014 o godz. 15.00.

 

Komunikaty organizacyjne pierwszych zawodów Masters w roku 2019

W dniu 09.02.2019 odbędą się pierwsze w tym roku zawody Mastersów - XIX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu w kategoriach Masters i Zawody Pływackie Rumia Dystans. Szkoda tylko, że w tym samym terminie ...

Poznań

Rumia

 

Kalendarz zawodów Masters na 2019

Nareszcie mamy kalendarz zawodów Masters rozgrywanych na basenie na rok 2019.

kalendarz zawodów 2019 (basen)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

copyright  © 2011 masterskorona.pl